Характеристики проєкту

Загальна інформація

Житловий квартал POETICA - це втілення новітніх архітектурних рішень та енергоефективних технологій.

Квартал представлений трьома колекціями різної архітектури. Кожна колекція втілює естетичну та практичну функції.

Третя паркова колекція POETICA - це чотирисекційний будинок висотою у 24 поверхи.

В будинку передбачено 537 квартир, висота стелі 2,71 м.

Міжквартирні стіни виконані з червоної керамічної цегли товщиною 250 мм, це забезпечить необхідну звуко- та теплоізоляцію.

Конструктивна схема будинку - монолітно-каркасна, що гарантує міцність та стійкість. Поверхи будинку жорстко пов'язані між собою до самого фундаменту.

Будинок обладнають ліфтами відомого західного бренду, що дозволить максимально комфортно пересуватись поверхами.

В третій колекції POETICA проектом передбачений дворівневий паркінг, до якого можна потрапити ліфтом одразу з будинку, він матиме сучасну систему безпеки та відеоспостереження.

Усі фасади POETICA навісні та вентильовані, що забезпечує оптимальну температуру в приміщеннях та енергоефективність споруди.

Внутрішня територія Третьої паркової колекції POETICA буде об'єднана з Першою парковою колекцією POETICA, що створює сприятливі умови для відпочинку в закритому комплексі.

На перших поверхах будинку запрацюють об'єкти соціально-побутової сфери. Пропонуємо мешканцям безліч можливостей для комфортного перебування у межах будинку.

Мережа пішохідних та велосипедних доріжок дозволяє мешканцям легко та швидко переміщатись в межах комплексу, це перетворить проживання в POETICA на незабутню пригоду, а для активного дозвілля будуть обладнані майданчики для дітей різних вікових груп.

Пишаємось POETICA - це простір, де сучасність поєднується з комфортом та безпекою, тому впевнені, що квартал колекцій POETICA зможе задовольнити найвибагливіші потреби мешканців.

Загальна інформація