Характеристики проєкту

Загальна інформація

Загальна інформація

При проектуванні Poetica, ми використали новітні архітектурні прийоми, сучасні будівельні розробки та енергоефективні технології.

Всі будинки мають 28 поверхів:

  • перші поверхи — стилобатна частина комплексу,
  • 3-26-й поверхи — однорівневі квартири,
  • 27-28-й поверхи — дворівневі квартири.

Висота поверху становить 2,7 метра (від підлоги до стелі).

Конструктивна схема будинку — монолітно-каркасна. Міжквартирні стіни — червона керамічна цегла (250 мм).

Будинки утеплені мінеральною ватою (150 мм) та мають навісні вентильовані фасади з керамогранітної плитки.

В Poetica передбачені місця виводу зовнішніх блоків кондиціонерів з установкою спеціальних корзин, які дозволяють зберегти вигляд об’єкта, не порушуючи конструкцію та естетику фасадів.

Ліфти

Ліфти

У всіх секціях встановлені по 3 високошвидкісні ліфти KONE N MonoSpace® — фінського лідера, що понад 100 років спеціалізується на виробництві ліфтів.

KONE — єдина в світі ліфтова компанія, включена до списку 50 кращих інноваційних

компаній світу за версією бізнес-журналу Forbes.

Характеристики:

  • Ліфт без машинного приміщення.
  • Плавна та безшумна робота.
  • Вантажопідйомність — 13 пасажирів (або 1 000 кг).
  • Швидкість — 2 м/с.
  • Індикатор напрямку на кожному поверсі.
  • В панель управління вмонтовано аудіосповіщення про прибуття ліфту.

Ліфти KONE — гарантія якості та безпеки.

Вікна

Вікна

Віконні рішення представлені німецьким брендом REHAU.

Профільна система REHAU Euro-Design 70 повністю відповідає вимогам Державної програми компенсації заходів з термомодернізації житлового фонду, чим забезпечує оптимальний рівень теплоізоляції вашої оселі та допомагає зменшити тепловтрати у приміщенні.

Мультифункціональне скло SunGuard Neutral 70 HT із покриттям, яке володіє теплозберігаючою та сонцезахисною функцією. Тому власники представлених вікон можуть відчути прохолоду влітку, а тепло — взимку, навіть перебуваючи біля віконного отвору.

Поворотно-відкидна фурнітура для вікон MACO MULTI-MATIC компонується елементами захисту від злому, має два варіанти спеціальних антикорозійних покриттів і сучасний дизайн.

Віконна ручка Linea Design компанії REHAU поєднала класичний дизайн та технологію Secustik. Вікно, оздоблене такою ручкою, має не лише вишуканий вигляд, але й забезпечує покращений рівень зламобезпеки: механізм Secustik блокує ручку при спробі впливу на неї зовні через запірний механізм.

Інженерні системи

Інженерні системи

Австрійська компанія «Vogel&Noot» є однією з провідних компаній Європи, яка задає напрям і технічні стандарти в області опалення.

В Poetica будуть встановлені панельні радіатори Vogel&Noot — під цим брендом вже багато років втілюються інновації в галузі опалення.

Застосування термоголовки Oventrop дозволить контролювати задану температуру в приміщенні за допомогою плавного відкриття або закриття теплоносія в радіатор.

Для систем водовідведення в Poetica будуть використані безраструбні труби та фасонні частини французького бренду PAM-GLOBAL, що належить міжнародній промислово-комерційній групі SAINT-GOBAIN GROUP. Каналізаційна система буде стійкою до агресивних середовищ, корозії, зносу, динамічних навантажень і вогню.

PAM-GLOBAL є безперечно кращою системою в області каналізації й водовідведення в усьому світі.